Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bu renkli yolculuğumuz 1969yılında ONSAN Mühendislik Sanayi ve Ticaret olarak, Hermann WIEDERHOLD Siebdruckfarben GmbH / Nürnberg – Almanya‚nın teknik iş birliği ile serigrafi mürekkeplerinin ülkemizde SERİPRİNT Markası altında üretimi ile başlamıştır.

Yaşanan büyüme ve gelişmenin neticesinde yeniden yapılanma ihtiyacı doğmuş ve bunun sonucunda faaliyetlerimiz 1980 yılında kurulan SERİSAN Serigrafi ve Tampon Baskı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş çatısı altında toplanmıştır. Bu dönemde ülkemizde yaşanan ithalat ve ihracat açılımlarının desteği neticesinde serigrafi mürekkeplerinin üretimi durdurularak WIEDERHOLD firmasından doğrudan ithalatına dönülmüştür.

Unvanımızdan da anlaşılacağı üzere ana faaliyet alanımız Serigrafi ve Tampon baskı Malzemeleri olup, mürekkeplerin yanı sıra üretim prosesinde ihtiyaç duyacağınız yardımcı malzemelerin satışı da gerçekleştirilmektedir. Serigrafi baskı prosesindeki incelticiler, geciktiriciler, temizleyiciler, polyester Eleklik, şablon malzemeleri ve tampon baskı prosesindeki incelticiler, geciktiriciler, temizleyiciler, çelik klişe çelikleri, silikon baskı tamponları, sıyırıcı çelik bıçaklar gibi.

WIEDERHOLD ‘da 50. yılını doldurmuş olan iş birliğimiz esnasında benzer gelişimini gerçekleştirmiş, yeni üretim tesislerine taşınmış ve gerçekleşen yönetimsel değişimler sonucunda COATES SCREEN INKS GMBH olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye tek yetkili distribütörü bulunduğumuz COATES SCREEN INKS GMBH firmasının da hedefi sürekli olarak yüksek kaliteyi sağlamaktır. Kalite güvence süreçleri müşterilerin ve tedarikçilerin ihtiyaç ve gereksinimlerini kapsayacak şekilde tanımlanmış ve tasarlanmıştır. ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 50001’e göre bir kalite ve çevre yönetim sistemi entegre edilmiş ve süreçlerin sürekli olarak ayarlanmasına ve iyileştirilmesine özen gösterilmektedir.

Bu vesile ile sloganımızdan da alıntı yaparak “kalite önceliğiniz ise…” doğru adrestesiniz.