Anasayfa » Çözüm Merkezi » Yenilikler

YENİLİKLER

TP 318

TEK BAŞINA. NEREDEYSE TÜM TAMPON BASKI UYGULAMALARI İÇİN

Yeni geliştirilen TP 318 serisi tampon baskı mürekkebi ile müşterilerimize modern, geleceğe yönelik, özellikle çevreyle uyumlu ve kullanıcı dostu yeni bir mürekkep sistemi sunuyoruz.

Teknik açıdan amacımız, teknik ve endüstriyel uygulamalardaki zorlu zeminlere güvenilir baskı için uygun, olağanüstü dirençli 2 bileşenli tampon baskı mürekkebi geliştirmektir.

TP 318 serisi doğru sertleştiriciyi kullanmak sureti ile cam, metaller, kaplamalı yüzeyler, ön işlem görmüş poliolefinler (PP, PE) ve PMMA, PA gibi termoplastikler olmak üzerefarklı malzeme türlerine baskı yapmanıza olanak tanır.

TP 318 serisinin işlenmesi kolaydır ve mükemmel çalışma özellikleri gösterir. Yüksek hızda bile mürekkep tampondan tamamen aktarılır. Bu şekilde, şeffaf malzemelerde de maksimum bir örtücülük elde edilebilir.

ZGM

ZGM – YENİ – ZORLU TEKNİK SERİGRAFİ UYGULAMALARI İÇİN

Bu olağanüstü dirençli 2 bileşenli serigrafi mürekkebi, özellikle teknik ve endüstriyel uygulamalarda çok farklı zorlu zeminler üzerinde güvenilir baskıya olanak tanır.

ZGM mürekkep serisi doğru sertleştiriciyi kullanarak cam (genelde cam levha), metaller, kaplanmış yüzeyler, ön işlem görmüş poliolefinler (PP, PE) ve PMMA, PA gibi termoplastikler olmak üzerefarklı türden malzemeler üzerine baskı yapmanıza olanak tanır.

ZGM serisinin işlenmesi kolaydır ve mükemmel çalışma özellikleri gösterir. Mükemmel bir serigrafi şablon açıklığı sağlayarak homojen bir baskı sonucu ilekuruma sonrasında hızlı öntutuculuk gösterir.